T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 

Yedisu'dan Canlı Yayın İçin Tıklayınız  

Yol Durumu:

BİNGÖL: AÇIK

ERZİNCAN :AÇIK

ERZURUM :AÇIK

KÖY YOLLARI :AÇIK

Bulunduğunuz Yer: Kaymakamlık  >>   Eski Kaymakamlarımız  >>   Yakup CANBOLAT

 Yakup CANPOLAT
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

Kaymakam Yakup CANBOLAT 

 

            1969 yılında Alaca’ da doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Alaca’ da tamamladı. 1991 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun oldu. 1992 yılında Konya Maiyet memuru olarak göreve başladı. Yurt dışı stajı dönüşünden sonra Kahramanmaraş İli’ nin Andırın ve Afşin İlçelerinde Kaymakam Vekilliği görevinde bulundu. Durağan İlçesinde Kaymakam olarak görev yaptıktan sonra 1998-2000 yılları arasında Yedisu Kaymakamı olarak görev yapmıştır. Cumayeri-Kahta- Yozgat Vali Yardımcılığı-Söğüt Kaymakamlık görevinin ardından  İçişleri Bakanlığı Eğitim Daire Başkanı olarak görev yapmıştır. Evli ve 2 çocuk babası olan Kaymakam Yakup CANBOLAT iyi derecede İngilizce bilmektedir.
    İçişleri Bakanlığının 20.05.2014 tarih ve 13796 sayılı yazısına istinaden Bakanlar Kurulunun 21.05.2014 tarihli kararı ile İçişleri Bakanlığı Eğitim Daire Başkanı olarak görev yapmakta olan Sayın Yakup CANBOLAT Hakkari Valisi olarak atanmış bulunmaktadır. Sayın Yakup CANBOLAT' a atanmış olduğu bu görev nedeniyle Yedisu Kaymakamlığı ve Yedisu İlçesi adına tebrik eder yeni görevin hayırlı olmasını dileriz.


Yedisu Kaymakamlığı Tel: 0426 371 71 71 Fax: 0426 371 70 29
e-Posta: yedisu@icisleri.gov.tr